Hizmetler

Gayrimenkul Yatırımı ve Geliştirmesi

Firmamız, gerek mal sahibi olduğu arsalar üzerinde gerekse kat karşılığı veya hasılat paylaşımı modelleri ile proje geliştirerek; konut, ofis ve karma projeler üretmeyi amaçlamaktadır. Hedefini gerçekleştirmek için, yerli veya yabancı partnerleri ve çözüm ortakları ile yüksek yaşam kalitesi sunan projelere yatırım yapmayı planlamaktadır.

Bünyemizdeki tecrübeli ve ihtisas sahibi ekibimizle; gayrimenkul finansmanı, gayrimenkul hukuku, gayrimenkul pazarlaması, konut ile ofislerin değerlerinin mekânsal analizleri, koruma ve yenilemenin gayrimenkul değerine etkileri, altyapının gayrimenkul değerine etkileri ve stratejik planlama ile detaylı çalışmalar sonucunda doğru yatırımların yapılması gibi, birçok noktada profesyonel seviyede hizmet üreterek, rakiplerimizden farklılaşmayı sağlayabiliyoruz.

Genel Müteahhitlik

Firmamız; yurt içinde, yurt dışında, resmi veya özel, kişi ve kurumlara ait inşaat işlerinin taahhüdünü başarıyla gerçekleştirmektedir.

Teknik Müteahhitlik

Elektrik ve elektronik mühendisliği kapsamında firmamız; alçak, orta ve yüksek gerilim tesisatları, zayıf akım sistemleri, enerji yönetim ve dağıtım sistemleri, son kullanıcıya kadar güç dağıtımı, aydınlatma sistemleri, ölçüm ve kontrol teknolojileri, enstrümantasyon, ICT ve veri barındırma teknolojileri, entegre güvenlik sistemleri, otomasyon sistemleri ve teknik yapı yönetimi gibi konularda bütünleşik tesisat işlerini üstlenmekte ve hayata geçirmektedir.

Makine mühendisliği kapsamında ise; ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri, kojenerasyon ve trijenarasyon sistemleri, temiz ve atık su sistemleri, doğal gaz dağıtım tesisatları, yakıt depolama ve dağıtım sistemleri, sıcak su, buhar dağıtım ve üretim sistemleri, yangınla mücadele sistemleri, bina yönetim sistemleri, sismik koruma sistemleri ile temiz oda sistemleri gibi çözümleri sunan AE Arma-Elektropanç, çeşitli büyüklükteki entegre tesisat işlerini üstlenmekte ve anahtar teslim teknik çözümler sunmaktadır.

Gayrimenkul Yatırım Fonu

Yurt dışında sıklıkla görülen ve daha çok kurumsal yerli ve küresel yatırımcılara yönelik kurulan fonlar, gayrimenkullerin menkul kıymetleştirilmesine imkan sağlayan, büyük ölçekli gayrimenkullere likidite kazandıran, yatırımcıları ve gayrimenkul sahiplerini buluşturan sermaye piyasası kurumlarıdır. Firmamız fon kurulumu konusunda fizibilite ve hazırlık çalışmalarını arsa fonu, markalı konut fonu, kira fonu için başlatmış bulunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi edinin.

Referanslar

Referanslar

Referanslarımız hakkında dafa fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Telefon ve adres bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edin.