HAKKIMIZDA

1986 yılında kurulan ARMA MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, ülkemizin köklü "teknik" ve "genel" müteahhitlerinden birisidir.

ARMA MÜHENDİSLİK; konut, ticari, idari, otel ve endüstriyel türde olmak üzere çok sayıda fonksiyonel binalara yönelik teknik müteahhitlik hizmetlerini üstlenmenin yanında, genel müteahhit kimliğiyle geliştirdiği konut ve ofis projelerini de başarıyla tamamlamıştır.

ARMA MÜHENDİSLİK aynı zamanda inşaat sektörünün en prestijli uluslararası dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından yayımlanan “Dünyanın En Büyük Uluslararası 250 Müteahhitlik Firması” 2014, 2015, 2016 ve 2017 listelerinde sırasıyla 245, 229, 222 ve 190. sıralarda yer almış AE ARMA-ELEKTROPANÇ’ın ana kurucu ortaklarından biridir.

Orta Doğu inşaat sektörünün saygın ve prestijli yayınlarından MEP Middle East tarafından yayımlanan “Orta Doğu’nun En Büyük 25 Teknik Müteahhitlik Firması” listesinde üst üste dördüncü kez yer alan AE ARMA-ELEKTROPANÇ, listede ilk 5 firma arasında yer almaktadır.

AE ARMA-ELEKTROPANÇ ayrıca Türkiye’nin en prestijli ekonomi ve iş dünyası yayınlarından Capital ve Fortune’ın her yıl düzenli olarak hazırladığı Capital 500 Türkiye ve Fortune 500 Türkiye 2017 listelerinin her ikisinde de yer alarak, Türkiye’nin en büyük ve en değerli şirketleri arasında yer aldığını tescillemiştir (Bkz.: http://www.arma-elektropanc.com.tr).

Günümüzde odaklandığı alanları gayrimenkul yatırımı ve geliştirmesi olarak belirleyen ARMA MÜHENDİSLİK, bugüne dek imza attığı tüm projelerde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas almıştır. Gayrimenkul geliştirme ve inşaat faaliyetlerinde; tecrübe, üstün kaliteli malzeme ve yüksek işçilik standartlarıyla rakiplerinden farklılaşarak, sektöründe tercih edilen firmalardan biri olma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız imza atacağı projelerde uluslararası deneyimlerinden de faydalanarak; teknik detayları çözümlenmiş, fonksiyonel ve üstün standartlarda mimari tasarımı olan eserler yaratmayı, ülkemiz için bir görev olarak görmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi edinin.

Referanslar

Referanslar

Referanslarımız hakkında dafa fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Telefon ve adres bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edin.